Váš šťastný
a spokojný psík
je naším poslaním
a prioritou

Všetci si želáme dať naším štvornohým maznáčikom čo najviac času, pozornosti a lásky. Áno, je to pre nich veľmi dôležité a potrebujú to, aby sme ich očká videli jasať šťastím. Denne sa na nás ale valia pracovné povinnosti, denne sa na nás valí hromada stresu a povinností okolo detí a domácnosti. Väčšinou, bohužiaľ, sú naše psíky popri týchto starostiach na poslednom mieste.

Celé dni a týždne pracujeme a cítime sa veľmi zaneprázdnení a vyťažení a prechádzky so psíkom prekladáme na zajtra, na pozajtra alebo „pôjdem s ním cez víkend„. Takýto unavení a vyčerpaní si pomyslíme “on to 2-3 dni bez prechádzky vydrží“. Musíme však myslieť na to, že on je súčasťou našej rodiny a našich životov a každá chvíľa bez nás mu trhá srdiečko.

Za ten čas, kedy my sme v práci, za ten čas, kedy my sme s priateľmi, za ten čas, kedy sme s deťmi na kúpalisku alebo lyžujeme na kopci, za ten čas je on, chúďatko, zamknutý v byte, alebo v dome, alebo na dvore a smutne sám čaká, kedy sa mu vrátime domov a konečne ho vyhladkáme a vezmeme aspoň na 15 minútiek na prechádzku. Váš psík vás miluje tak veľmi, že láska medzi vami a vaším psíkom sa dá prirovnať k silnému putu medzi matkou a dieťatkom (toto vám potvrdzuje „maminka“ dvoch chlpáčikov – ÁNO, JE TO PRAVDA).

Keď vám psík uprene hľadí do očí a vydáva zvuky, ktoré sa podobajú mrnčaniu dieťatka, vždy to niečo znamená...„Zober ma vonku behať“, „Poď sa so mnou naháňať“, „Nenechaj ma tu zase samého“, „Poď mi niečo rozprávať“,.......atď. (Vy, čo psíkov máte a milujete ich celým srdcom, Vy toto určite poznáte).

TAK DO TOHO.......Chcete mať psíka šťastného a spokojného? Určite áno....

Zaobstarajte mu u nás zaškolenú pestúnku a vyplňte mu dlhé smutné chvíle čakania, kým sa mu Vy nevrátite domov.