Naša vízia do budúcnosti

Pomôžte s nami tým psíkom, ktoré na vašu záchranu čakajú vo veľmi nepríjemných podmienkach a v podmienkach, ktoré vôbec nepripomínajú domov plný lásky, pozornosti a spokojného života.

Zoznam schválených karanténnych staníc a útulkov podľa § 39 ods.11 zákona 39/2007 Z. z. v plátnom znení, uvádza od roku 2012 až 74 prevádzkarní s odchytenými a odloženými psíkmi. Keď si predstavíme, že v každom takomto zariadení je 30 až 50 psíkov (v niektorých omnoho viacej),konečne číslo musí byť naozaj alarmujúce.

Pomôžte spolu s nami psíkom z útulkov, doprajte im spolu s nami lásku, pozornosť a teplý rodinný domov, vdýchnite týmto smutným opusteným dušičkám nový život. Chceli by ste, alebo rozmýšľali ste už o tom ako veľmi by ste si chceli adoptovať smutného psíka?

Ak je vaša odpoveď “áno” už sa neobávajte a nemyslíte na to, že—“Nemôžem, lebo stále pracujem”, “Nemôžem, lebo aj tak bude celé dní sám”, “Nemôžem, lebo mám toho veľa celé dní a kto s ním bude”, a pod. … Ak naozaj túžite dať domov, lásku a teplo opustenému psíkovi z útulku, teraz už naozaj môžete. Sme tu aj pre vás. Pomôžeme vám so starostlivosťou a opatrovaním vášho adoptovaného nového člena rodiny. Sme tu aj pre takýchto psíkov a sme tu aj pre vás.

Naša zaškolená láskavá pestúnka Vám pomôže so starostlivosťou vášho zachráneného psíka.

Naša zaškolená láskavá pestúnka sa rada stane súčasťou života vášho adoptovaného psíka a rada sa stane dlhodobou súčasťou vašej rodiny. Spolu takto môžeme vytvoriť domov opusteným nešťastným psíkom.

NEBOJTE SA TOHO…POĎTE DO TOHO SPOLU S NAMI.